Úvod do Ovsených Kaší STAMINAFOOD

 

Ovsené kaše Stamina food využívajú silu prírody prostredníctvom tých najkvalitnejších surovín, aké nám matka príroda ponúka. Kde je to možné používame suroviny domácej produkcie, v ostatných prípadoch starostlivo vyberáme suroviny nekompromisnej kvality. Vďaka tomu môžeme hrdo deklarovať, že maximalizujeme zdravotné a výživové účinky jednotlivých surovín v našich produktoch, a tým aj produktov samotných.

Samotné ovsené vločky nestačí len zaliať horúcou vodou. Aby sme naozaj využili ich plný potenciál, treba ich variť. Vtedy je naše telo schopné v najvyššej miere využiť rozpustnú aj nerozpustnú vlákninu, ktorú vločky obsahujú. Varenie je nevyhnutné aj na štiepenie esenciálnej aminokyseliny-tryptofánu, ktorá je v ovsených vločkách bohato zastúpená a pôsobí okrem iného protistresovo a ako prírodné antidepresívum. Vločky ďalej bojujú proti vysokému krvnému tlaku, cholesterolu, či cukrovke.

Ďaľšia dôležitá surovina, ktorá sa objavuje vo všetkých našich kašiach ako ich jediné sladidlo, je domáci slovenský kvetový med. O mimoriadne priaznivých účinkoch medu na naše zdravie sa rozpisujú nespočetné zdroje a štúdie, pričom väčšina z nich sa nestráni nazvať ho tekutým zlatom, a to odôvodnene. Včelí med posilňuje obranyschopnosť organizmu a krvotvorbu, podporuje trávenie, obnovuje črevnú mikroflóru, znižuje krvný talk, upokojuje nervový systém, upravuje spánok, odkysľuje organizmus a tak ďalej a tak ďalej, pozitívnych účinkov medu na naše zdravie je naozaj nespočetne vela, preto nám výber ideálneho sladidla do naších výrobkov dlho netrval

Vždy nové info od Nás

© 2017 -2021 Stránku vytovrila firma StránkaPreFirmu.eu