Ovsené kaše

V jednoduchosti je krása a v našich jednoduchých, no špecificky pripravovaných a dlho vo vode varených obilninových kašiach nájdete jedlo 21. storočia, ktoré sa vracia späť ku koreňom stravovania ľudskej civilizácie. Naše kaše sa opierajú o tri staroveké princípy, ktoré podčiarkli aj mnohé moderné výskumy.

  1. Čo najmenej surovín – tak ako sa nevieme sústrediť na veľa myšlienok naraz ani náš tráviaci trakt to nemá ľahké, keď ho zavalíme desiatkami rôznych, často exotických surovín. Čím menej prísad, tým kvalitnejšie sa strávia a tým viac živín z nich má naše telo. Preto na naše obilninové kaše používame len zopár mimoriadne kvalitných surovín.
  2. Používame len 100% prírodné suroviny. Ani štipka umelých prísad či chémie, sladíme výlučne medom a suroviny upravujeme mechanicky (mletie, strúhanie,..), nie chemicky.
  3. 2. Ázijské kultúry veria, že jinová (surová) strava, hoci je zdravá, ochladzuje organizmus a treba ju doplniť elementom ohňa. Rovnováha, ktorá funguje vo vesmíre, funguje aj v našom jedálničku.

Naše kaše predstavujú dokonalé a plnohodnotné jedlo pre ľudský organizmus. Ideálny pomer sacharidov, rastlinného tuku, vlákniny, bielkovín a vody zabezpečí nakopnutie metabolizmu a prečistenie tráviaceho traktu.

Naše kaše otvoríte a ihneď jete. Ideálne ako raňajky, desiata, olovrant, prípadne náhrada hlavného jedla pri redukčnej diéte. Vždy, keď potrebujete doplniť energiu, či bez výčitiek zahnať hlad, môžete sa s dôverou obrátiť na naše produkty.

 

Vždy nové info od Nás

© 2017 -2021 Stránku vytovrila firma StránkaPreFirmu.eu