Prečo balíme naše ovsené kaše do skiel?

Prečo balíme naše ovsené kaše do skiel?

    STAMINA na trh prináša ovsené kaše v rôznych príchutiach. V našej ponuke nájdete kakaovú, škoricovú, makovú, kokosovú a už aj orechovú ovsenú kašu. Ovsené kaše STAMINA sú balené do pevných a hygienických obalov vyrobených zo skla. Sklo je materiál zdravší ako plasty, z ktorých sa uvoľňuje množstvo škodlivých chemikálií, ktoré postupne môžu spôsobovať rozvoj ochorení ako je rakovina, polycystické vaječníky, ochorenia štítnej žľazy a mnoho ďalších.

    Ovsené kaše Ako od mamičky, ktoré sú bez laktózy, chémie a konzervantov balíme práve preto do skiel, ktoré sú pre organizmus človeka zdravšie. Obaly našich kaší sú pevné, a tak sa Vám naše kaše nerozlejú a môžete si ich zobrať kamkoľvek.
           

    Ďalšou výhodou sklenených skiel je aj možnosť recyklácie a opätovného použitia. Sklá z našej Ovsenej kaše STAMINA môžete ďalej využiť na uskladnenie korenín, na cukor či med alebo iné potraviny, ktoré si balíte na cesty. Sklá si môžete pekne ozdobiť a využiť tiež ako štýlové malé kvetináče, do ktorých si môžete posadiť bazalku alebo iné bylinky, ktoré potom budete mať v kuchyni stále po ruke.
           

    Ak Vám záleží na vašom zdraví, nepoužívajte plasty a nekupujte stravu balenú v plastoch, pretože škodí Vám a aj vašim deťom. Škodlivé látky, ktoré sa z plastov vylučujú zle vplývajú na Váš organizmus a môžu spôsobovať ochorenia. Naše Ovsené kaše STAMINA sú balené iba v skle, ktoré zdraviu neškodí. Ak Vás náš produkt ovsená kaša STAMINA zaujal objednajte si ju už dnes na http://www.staminafood.sk/obchod/ .

Prečítajte si tiež – „Kto sme a čo robíme“ 

Vždy nové info od Nás

© 2017 -2021 Stránku vytovrila firma StránkaPreFirmu.eu